آزمون عاطفه خود آگاه تانگنی- 16 سوالی

اطلاعات شناسنامه ای آزمون عاطفه خود آگاه تانگنی- 16 سوالی

نام نویسنده:
تانگنی
نام لاتین :
2- TOSCA
سال انتشار:
0000
آزمون عاطفه خود آگاه تانگنی- 16 سوالی

معرفی آزمون عاطفه خود آگاه تانگنی- 16 سوالی :

"آزمون عاطفه خود آگاه"، يك ابزار خود سنجی و مداد کاغذی است که 16 موقعیت(سناریو) شرایط زندگی روزمره را به آزمودنی ارائه می کند و پاسخ دهندگان پاسخ های احساسی ،هیجانی و رفتاری خویش و احتمال پاسخ خود به آنها را رتبه می دهند..تمام سناریوهای این آزمون آینم های شرم و گناه و اشتغال ذهنی با احساس گناه هستند.آزمون TOSCAبر اساس نظریه و تحقیقات لویس و لیندزی- هارتز ساخته شده است.از نظر لویس شرم مربوط به ارزیابی منفی فرد از "خود" خویشتن است،اما احساس "گناه" ارزیابی منفی فرد از رفتار یا عمل خویش است.شرم و گناه به عنوان "عواطف خودآگاه"[1] درنظر گرفته مي شوند كه شامل ارزیابی منفی از رفتارهای است که به خود مرتبط هستند . به منظور احساس اين هيجانات افراد بايد يك احساس از خود و همچنين يك مجموعه از استانداردهاي براي ارزيابي رفتار خود نشان داشته باشند.

این پرسش نامه خود سنجی 17 وضعیت زندگی روزمره را به آزمودنی ارئه می کند که 11 وضعیت آن از نظر اجتماعی دارای ارزش مثبت و 5 وضعیت آن دارای ارزش منفی است.

مشخصات فایل پرسشنامه:

تعریف مفهومی: دارد

ابعاد و مولفه ها: دارد و مشخص شده است(شرم و گناه)

روایی و پایایی : دارد

روش نمره گذاری: دارد

قالب فایل: Word

منبع: دارد

تعداد سوالات: 16

تعداد مقالات همراه : 1

 

[1].self-conscious affectقیمت به تومان:
6,000

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

نکات قابل توجه:

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها مبلغ پرداختی قابل برگشت است. توضیحات و مشخصات فایلهای ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط آرین پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات شما درباره آزمون عاطفه خود آگاه تانگنی- 16 سوالی

نام و نام خانوادگی:
 
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 
 

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این موضوع ثبت نشده است